PŁYTY PRAWDY

*W Polsce ruszyła inicjatywa o nazwie – PŁYTY PRAWDY – najlepsze i najciekawsze filmy i artykuły, które powinny znaleźć się w kolekcji każdego Polaka.*

W skrócie polega ona na nagrywaniu i rozpowszechnianiu zebranych wnikliwie materiałów filmowych i publikacji z zakresu systemu politycznego, walutowego, naukowego oraz z dziedziny zdrowia, które celowo nie są poruszane przez media głównego nurtu.

————————————————————-

PŁYTA PRAWDY – FILMIK REKLAMOWY:

—————————————————————

Jak wszyscy wiedzą, to media mają decydujący wpływ na rozwój świadomości w społeczeństwie.

Uważamy, że informacje, którymi chcemy się z Państwem podzielić są na tyle ważne, aby wiedziała o nich szeroka rzesza ludzi.

Za pomocą tej akcji, pragniemy dotrzeć do każdego, kto ma otwarty na wiedzę umysł, a przede wszystkim do dojrzałych emocjonalnie osób, które są w stanie obiektywnie wykorzystać zdobyte informacje i którym sprawy patriotyzmu i dobra społecznego nie są obojętne, a są na tyle bliskie, aby móc wreszcie skonfrontować się z nimi.

Nie chcemy tu nikogo do niczego przekonywać, ani tym bardziej zmuszać.
Zależy nam na tym, aby tego typu informacje dotarły do społeczeństwa.

Chodzi przede wszystkim o dogłębną, osobistą analizę i wypracowanie własnego zdania na zawarte na płytach tematy. Żyjemy w czasach, w których wróg działa w różnorodnych strukturach i systematycznie przystępuje do masowej i skoordynowanej ofensywy, mającej na celu wprowadzenie w życie swych utopijnych i zagrażających ludzkości planów. Jedynym prawdziwie skutecznym działaniem jest podjęcie wojny informacyjnej, a także organizowanie się w silne grupy.

Wiadomości, które zdobędziesz mają być dla ciebie arsenałem informacyjnym do podjęcia pokojowego i rozsądnego boju o wolność ojczyzny i świadomość jej mieszkańców, w taki sposób, by umieć bronić swoich interesów na arenie międzynarodowej i wewnątrz państwa.

Nagannym jest fakt, że ludzie przestali zadawać pytania, skupiając się na skutkach, zamiast na przyczynach, a naszym zadaniem jest odwrócić ten negatywny proces. Nie uczmy się bierności, kiedy widzimy, że jesteśmy jawnie atakowani i rozkradani, przez zaplanowane działania grup powołanych do likwidacji suwerennych państw, w tym Polski.

Gwarantujemy, że odbiór prezentowanych na płytach filmów i artykułów nie będzie zmarnowanym czasem.

W materiałach staraliśmy się umieścić między innymi odpowiedzi na takie pytania jak: w jaki sposób powstaje pieniądz i dlaczego mamy obecnie kryzys ekonomiczno-gospodarczy, dlaczego na świecie oraz w kraju stale rośnie liczba zachorowań, dlaczego obecna polityka polega na prowadzeniu strategii centralizacji, o co chodzi w akcjach stabilizacyjnych w Iraku i Afganistanie, komu zależy, by ustawicznie obniżała się u nas kultura społeczna, polityczna i duchowa oraz wyjaśnić takie tematy jakimi są: Genetycznie Modyfikowane Organizmy, Nowy Porządek Świata, CODEKS ALIMENTARIUS, Monsanto, System Rezerwy Federalnej, Chip RFID, Wewnętrzna Robota, Bilderberg i tym podobne. Polaków oszukuje się programowo i czyni z nich niewolników we własnym kraju. Sprawy zaprezentowane w materiale nie są rzeczami wyssanymi z palca, lecz wszelkie zawarte na nośnikach informacje są odpowiednio udokumentowane i układają się w logiczną całość, a forma ich jest czytelna dla odbiorcy.

Chcemy przedstawić informacje, o których zapewne nigdy by nie usłyszano z ogólnie dostępnych źródeł przekazu.

Materiał zawarty na nośnikach kodowany jest w formacie pozwalającym na uruchomienie na każdym odtwarzaczu DVD z obsługą DivX.

Na przygotowanych obrazach płyty, umieszczona została informacja o możliwości zrobienia ich kopii i przy wykorzystaniu efektu domino, materiał może dotrzeć do wielu odbiorców, nawet tych, którzy w ogóle nie korzystają z dobrodziejstw Internetu.

Przyłącz się do akcji, nagraj swoje kopie i rozpowszechniaj w swojej okolicy.

————————————————————-

PŁYTA PRAWDY – FILM INFORMACYJNY

————————————————————-

Płyty możesz podarować swoim bliskim, znajomym, przechodniom na ulicy bądź anonimowo pozostawić przykładowo w publicznej bibliotece, uczelni lub powrzucać do skrzynek na listy, tak samo jak robią to kolporterzy.

Zapraszamy więc do zapoznania się z naszymi materiałami, które rzucają nowe światło na system społeczny w jakim żyjemy.

To tylko fragment, gorzka prawda przejmująco i prosto ujęta.

Cała płyta dotyka wszystkiego, co świat i Polskę dziś boli i niszczy.

*Tu nie zatrzyma nas antypolska cenzura*

Redakcja: Płyty Prawdy

————————————-

CHCEMY ZAZNACZYĆ IŻ NIE JESTEŚMY W ŻADNYM STOPNIU POWIĄZANI Z INNĄ CIEKAWĄ INICJATYWĄ „FILMY PRAWDY”.

AKCJA „FILMY PRAWDY” BYŁA DLA NAS INSPIRACJĄ BY ZAŁOŻYĆ TEGO BLOGA.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s